O nas

O nas

Dlaczego Motocar Gdańsk?

Motocar Gdańsk to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, która oferuje szeroki wybór akumulatorów, akcesoriów, paneli fotowoltaicznych oraz akcesoriów dla łodzi i kamperów. Dzięki temu, klienci znajdą w jednym miejscu wszystko, czego potrzebują do bezpiecznego i komfortowego użytkowania swojego pojazdu.

Największy wybór

Firma MotoCar prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową
wszelkiego rodzaju akumulatorów w Gdańsku Wrzeszczu.

Akumulatory żelowe

Akumulatory AGM

Akumulatory Motcar Gdańsk

Akumulatory dla każdego

Zaopatrujemy w akumulatory zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dostarczamy akumulatory również do sklepów i hurtowni motoryzacyjnych.

Akumulatory ECM

Akumulatory kwasowo-ołowiowe

Motocar Gdańsk 5

Sprzedaż, naprawa, regeneracja

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową. Oprócz sprzedaży zajmujemy się profesjonalną naprawą i regeneracją akumulatorów każdego typu, także baterii trakcyjnych o każdej mocy.

Prowadzimy również zbiórkę zużytych akumulatorów. Możliwy jest odbiór złomu akumulatorów bezpośrednio od klienta. Wystawiamy karty przekazania odpadów.

Bardzo duży nacisk kładziemy na budowanie właściwych relacji z naszymi klientami bez znaczenia czy są to mali, jednorazowi klienci czy duzi odbiorcy hurtowi.

charging a car with electricity through cables from a compact battery

Rozwój

Cały czas szukamy nowych rynków zbytu i nowych klientów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Obsługa klienta

Dla każdego znajdziemy czas i sprawimy, że współpracując z nami poczuje się naprawdę wyjątkowo. Traktujemy każdego klienta tak jak byśmy sami chcieli być traktowani przez innych. Głęboko wierzymy że to dzięki naszej filozofii sprzedaży i obsługi klienta w niedługim czasie uda nam się nam rozwinąć firmę i nawiązać współpracę z wieloma firmami w naszym województwie.